Skip to main content

UNI101

UNI101 | Online Dersleri Başlıyor!

#evdekal ama tercih edeceğin bölümü daha yakında tanıma fırsatını kaçırma!

UNI101 Online Dersler aday öğrencilerin üniversiteye hazırlık süreçlerinde onları desteklemekte ve iletişim devamlılığını sağlamaktadır.

 

UNI101 Online Dersler içerisinde bölümlerimizi daha yakından tanıyabileceğiniz demo dersleri günümüz dünyasının ve geleceğin trend konuları şekillendirilmiş halleriyle göreceksiniz.

 

Sınava hazırlık sürecinde sınav stresinizi azaltmak ve motivasyonunuzu arttırmak amacıyla hazırlanan seminerler, kariyer yolculuğunuzun henüz başındayken yararlanabileceğiniz kariyer seminerleri ve ücretsiz danışmanlıklar gibi birçok farklı alanda içerikler ile de karşılaşacaksınız.

 

Dilediğiniz her cihazdan kolaylıkla giriş yaparak kullanabileceğiniz online seminer sistemimizde akademisyenlerimizin sunumlarını canlı olarak izleyebilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

 

UNI101 Online Derslere katılmak için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

 

Başvuru formunda yer alan derslerden katılmak istediğiniz kadarını işaretleyebilirsiniz. Derslere kayıt olduktan sonra sizi derslerin canlı başlama saatleri yaklaştıkça bilgilendireceğiz. SMS ile göndermiş olduğumuz ders linkine tıklamanız yeterlidir.

UNI101 Başvuru Formu

democlass programları

Program Dersleri ve Takvimi

DemoClass

Güncelleniyor...

Adobe Connect İle Canlanan Dersler

First Step Online Dersleri Adobe Connect Farkı ile İzleyin!

First Step Online Dersleri programına kaydınızı oluşturduktan sonra Adobe Connect sistemi üzerinden online olarak derslere katılım gösterebileceksiniz.

 

Size göndereceğimiz online ders linkine tıkladıktan sonra açılan sayfa için internet tarayıcınızın Flash desteğine izin vermeniz gerekmektedir.

 

Dilerseniz Adobe Connect Uygulamasını cihazlarınıza indirerek size göndereceğimiz linki direkt olarak uygulama içinde kolaylıkla açabilirsiniz.

 

Apple Cihazlarınıza Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın!

 

Android Cihazlarınıza Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın!

 

Windows Bilgisayarınıza Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın!

 

Mac Bilgisayarınıza Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın!

Neden katılmalısın?

Dijital üniversite...

Sınava hazırlandığın bu günlerde üniversite tercihini düşünüyorsan, bölüm içeriklerini merak ediyorsan UNI101 Online Dersler karar vermeni kolaylaştıracaktır.

Dilediğin Cihazdan Girebilirsin

UNI101 Online Derslere bilgisayarından, tabletinden veya cep telefonundan katılabilirsin

Kaliteli İçerikler

UNI101 Online Derslerin her biri sana özel hazırlandı. Kaliteli ve ilgi çekici içeriklerle dolu dersler seni bekliyor.

#EvdeKal, Evde Öğren!

Evde kalarak güvenli ve sağlıklı bir ortamda derslere katıl, soru sor, öğren!

are you ınternational student?

Join us among our foreign students from all over the world! IKU is waiting for you with its quality education and international network!