Ana içeriğe atla

Liselerarası Kurgusal Dava Yarışması Mesajlar

Sevgili Arkadaşlar,
İstanbul Kültür Üniversitesi olarak yarışmaya katılacak olan takımlarımızın takım adı ve takım sloganlarını belirterek çektikleri fotoğraf ve videoları merakla bekliyoruz!
Fotoğraf ve videolarınızı #esasdava etiketiyle @ikuedu ’yu da etiketleyerek sosyal medya hesaplarınızda paylaşın, İstanbul Kültür Üniversitesi sosyal medya hesaplarımızda yayınlayalım.
Fotoğraf ve video gönderen takımlar arasında belirlenen en dinamik, en renkli ve en eğlenceli video sahibi takım için bir sürprizimiz var!

Hukuk Fakültesi Dekanımızdan Mesaj Var!

I. Liselerarası Kurgusal Dava Yarışması katılımcılarına İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dr. h.c. mult. Bahri ÖZTÜRK'ün mesajı var!

Sevgili Öğrenci Arkadaşım,
 Bir üniversite öğrencisi adayı olarak tüm dünyada yaygın şekilde gerçekleştirilen kurgusal dava yarışmasına dâhil olarak hukuki bir meselenin çözülmesine yönelik çalışmaların içerisinde yer almanızdan büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isterim.
I. Liselerarası Kurgusal Dava Yarışmamıza katılarak hukuk dünyasına dâhil olmanızın, bir mahkeme ortamını iddia, savunma ve yargılama makamını temsil ederek deneyimlemenizin geleceğiniz için çok önemli bir adım olduğu kanısındayım.
 Kurgusal Dava Yarışmamızın kişisel ve mesleki gelişiminiz açısından faydalı bir organizasyon olacağına inanıyor, yarışmanın ardından da meslektaş olarak karşılaşmayı yürekten diliyorum.
Başarılar.
 
Prof. Dr. Dr. h.c. mult. Bahri ÖZTÜRK
İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı
 

Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı

Dr. Öğr. Üy. Elif ALTINOK ÇALIŞKAN

Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı

Dr. Öğr. Üy. P. Çağla KANDIRALIOĞLU CUYLAN