Ana içeriğe atla

Kariyer ve Yaşam Koçluğu

Kariyer ve Yaşam Koçluğu

Öğrencilerimizin öğrenimleri sırasında iş hayatı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmalarını önemsiyoruz. Kurumların beklentileri, iş yaşamının gereklilik ve sorumlulukları, işverenlerin aradığı özellikler hakkında öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz.  

Birebir görüşmelerle özgeçmişlerini geliştiriyor, mülakat teknikleri hakkında bilgilendirmeler gerçekleştiriyoruz. Mesleki eğilimlerini en doğru şekilde belirleyerek sektöre en hazırlıklı şekilde giriş yapmalarını sağlıyoruz.  

Genel Kariyer Danışmanlığı Nedir? 

Kariyer planlaması konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulmak, kariyer yönetiminizde en etkili kararları vermek, iş ve staj bulmak için atılacak adımların belirlenmesi amacıyla tüm öğrenci ve mezunlarımızla gerçekleştirdiğimiz danışmanlık görüşmeleridir. 

Akademik Kariyer Danışmanlığı Nedir? 

Kariyerine ve gelişimine akademik anlamda yön vermek isteyen öğrenci ve mezunlarımıza süreç yönetimi hakkında destek veren danışmanlık görüşmeleridir. 

Mülakat Becerileri, Etkili Özgeçmiş ve Niyet Mektubu Hazırlama Rehberliği Nedir? 

İş hayatına atılan ilk profesyonel adım olan özgeçmiş ve niyet mektubunun etkili bir şekilde hazırlanması, mülakat becerilerinin geliştirilmesine yönelik yapılan görüşmelerdir.